Úvod 9 Novinky 9 Tři, dva, jedna a start!

Tři, dva, jedna a start!

Dneškem jsme konečně spustili náš primární web. Každá sekce je tímto plně funkční a návštěvníci našich stránek tak mají zaručený přehled o naší práci a aktivitě. Dozvíte se zde o našem zaměření, s kým jsme již spolupracovali i jak se na nás obrátit.

Sekce portfolio nabízí (zatím skromný) přehled našich dosavadních projektů. Odtud si může kdokoliv rozkliknout webové stránky naší výroby a přesvědčit se o našich schopnostech webdesignu. Kromě praktických výsledků je ale třeba i znalost teorie. O naší expertíze vypovídá stránka „Naše práce“, kde obsáhle předkládáme, jaké služby od nás můžete očekávat. Nejen, že Vám navrhneme web na míru, ale zajistíme mu i vynikající SEO. Kromě toho zvládneme také dát dohromady atraktivní a funkční e-shop pro Vaše produkty a služby. A pokud to se svým podnikem opravdu myslíte vážně, zřídíme Vám i moderní účty s trendy obsahem na sociálních sítích.

Kontakt a objednávka pak slouží ke společnému cíli – navázat s potenciálními klienty přímý styk a odpovědět na veškeré jejich dotazy. Samotná objednávka je pak už prvním krokem na cestě k Vašemu vysněnému webu.

A to nejlepší na konec – Blog. Ten je místem, kam budeme pravidelně přidávat nejen novinky relevantní k našemu působení. Naleznete zde také tutoriály a články o klíčových tématech spjatých s tvorbou webu, designem či se správou sociálních sítí.