Pořiďte si

Web na míru

V průběhu našich let v oboru jsme si vyvinuli osvědčené postupy, které lze aplikovat na širokou škálu různých projektů. Níže máte možnost seznámit se s tím, co jednotlivé fáze tvorby webu obnášejí. Ať víte, co Vás čeká.

Úvod 9 Naše práce 9 Web na míru

Děláme ve WordPressu!

Díky našim zkušenostem v oblasti WordPressu jsme schopni pomoci s vývojem nových funkcí, optimalizací rychlosti načítání a zajištěním bezpečnosti vašich webových stránek. To vše s cílem zlepšit uživatelskou zkušenost vašich návštěvníků a zvýšit úspěšnost vaší online přítomnosti.

Naše firma nabízí širokou škálu služeb, včetně údržby, aktualizací a optimalizace pro SEO, které vám pomohou udržet vaše webové stránky aktuální a konkurenceschopné.

Využívání našich služeb může pro vás být výhodné i z ekonomického hlediska, jelikož ušetříte náklady, které by jinak byly nutné vynaložit na interní vývoj. Navíc získáte k dispozici tým odborníků, kteří se budou věnovat vašim požadavkům a poskytnou vám rychlou a efektivní podporu.

Spolupráce s námi vám pomůže zvýšit kvalitu a výkon vašich webových stránek a přinést vám větší úspěch vaší online přítomnosti. Kontaktujte nás a dejte nám šanci ukázat vám, jak můžeme být pro vaši firmu prospěšní.

Průměrné statistiky našich klientů

podle PageSpeed Insights analýzy

%

Výkon webu

%

Přístupnost

%

Doporučené postupy

%

SEO

Nejlepší je dát k nám všechno

Hledáte spolehlivého partnera pro vývoj a správu vašich webových stránek postavených na platformě WordPress? Naše firma se specializuje právě na tento druh služeb a nabízí vám odbornost a zkušenosti potřebné pro úspěšný a bezproblémový provoz vašich stránek včetně dalších služeb, které jsou pro online prezentaci vaší firmy tak důležité.

Našim klientům poskytujeme také pluginy na které máme licenci. Nabízíme širokou škálu pluginů, které obecně zlepšují chod webu. Některé web zrychlují, jiné slouží k překladům nebo měření návštěvnosti stránek. Tyto všechny pluginy jsou zahrnuty v ceně webu a my Vám tak můžeme dodat opravdu kvalitní řešení bez jakýchkoliv komplikací.

Už máte jasno?

Chcete s námi spolupracovat a máte už obrázek o tom, co na webu chcete a potřebujete?

Dejte nám vědět pomocí objednávkového formuláře!