Úvod 9 Novinky 9 Projekt: Náplasťová pumpa

Projekt: Náplasťová pumpa

Stránka která je určena diabetikům, kteří hledají kvalitní inzulínovou pumpu. Věříme, že přínosná online zkušenost souvisí s přehledností a přívětivostí webu. Stránka náplasťové pumpy kombinuje minimalistický webdesign a uživatelsky přívětivou navigaci, abychom poskytli plynulý a příjemný zdroj zdravotních informací. S elegantním a intuitivním rozhraním lze web snadno prozkoumat a najít všechny potřebné informace.

Vzhled stránky jsme vymodelovali dle návrhů zadavatele. Web je tak výsledkem úzké spolupráce s klientem a jeho vizí. Skrze intuitivní rozvržení jsme se společně pokusili vytvořit vizuálně atraktivní a uživatelsky přívětivé prostředí. Stránky prezentují TouchCare Nano System, informace pro diabetiky různých typů, kontakt i edukační videa  články.

Kromě designu je naše webová stránka optimalizována pro výkon a responzivitu na různých zařízeních. Ať už procházíte web ze stolního počítače, tabletu nebo chytrého telefonu, můžete očekávat plynulou funkčnost a konzistentní zkušenost. Náš tým usilovně pracoval na zajištění rychlého načítání, plynulých přechodů a intuitivního rozhraní, které návštěvníkovi umožní snadno procházet web a získávat potřebné informace.